Kurumsal

Simeks Yapıştırıcı & Adhesive

Hakkımızda

Özdemir Group çatısı altında kurulan Simeks Kimya Sanayi, grubun kimya sektöründe ki üretimlerini sağlamaktadır. Başta koltuk, kanepe, yatak gibi ürünlerle mobilya sektöründe, otomotiv sektöründe ve reklam sektörü gibi daha birçok sektörde kullanılan reçine esaslı, su bazlı ve holt – melt gibi çeşitleri bulunan yüksek kaliteli yapıştırıcı markasıdır. İçeriğinde bulunan ve istenildiğinde spesifik siparişlere göre özelleştirebileceğimiz Simeks Yapıştırıcı, yüksek katı madde oranları ile kullanıcılarının beğenilerini toplamış ve sektöründe kısa zamanda adını duyurmayı başarmıştır.

35+ Yıllık Tecrübe

Vizyonumuz Misyonumuz
Vizyonumuz
Sektöründe markalaşmış ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmış olan Simeks Yapıştırıcı, üretim kapasitelerine ve makine parkuruna yapmış olduğu yatırımlar ile yıllık üretim hacmini yükseltmeye devam etmekte ve tedarik sürecini hızlandırmaktadır. Sektöründe tecrübesi ile rekabetin koşullarını belirleyen firmamız, dün olduğu gibi yarında kalitesi ve uygun fiyatlarıyla piyasa rekabet koşullarını belirlemeye devam edecektir.
Misyonumuz
Sektöründe kısa sürede adını duyurmayı başarmış ve önemli başarılara imza atmış Simeks Yapıştırıcı, ürün çeşitliliği ve birçok sektörün ihtiyacını karşılayarak kullanıcı yelpazesini genişletmiş, öncü firma olmayı başarmıştır. Üretim sahası, AR-GE ve ÜR-GE bölümlerine verdiği önem ile kendini geliştirmiş ve mevsimsel koşullara göre en başarılı marka olmayı başararak satış rakamlarını her geçen gün arttırmayı başarmıştır.
Simeks Yapıştırıcı & Adhesive

Kullanım Alanları Nedir?

Simeks mobilya sektöründe özellikle koltuk, kanepe ve yatak imalatında kullanılan, tabanca ile tatbik edilen bir yapıştırıcıdır. Simeks alev almayan çözücüler içerir. Simeks poliüretan ve latex köpüğü, sünger, keçe, dokumasız ürünler ve döşemelik kumaşların birbirine yapıştırılmasında kullanılabilir.

Yatak
Sektörü

Mobilya
Sektörü

Torba Yay
Sektörü

Paketleme
Endüstrisi

Özdemir Group

Markalarımız

1. O.S.B 18. Cadde No:11 38070 Kayseri/TÜRKİYE
+90 352 321 15 51
Pazartesi-Cumartesi (08:00 - 18:00)